Giffer

Představujeme Vám Giffer

Giffer je nová generace foto budky, která umožňuje snímat pohyblivé obrázky. Giffer byl vytvořen, aby sloužil dvěma hlavním účelům - zábavě a marketingu. GIF-y jsou označeny vlastními rámečky s logy a takto jsou sdíleny na sociálních sítích.

Každý jedinec nebo společnost si může pronajmout Giffer pro své akce. Giffer je atraktivní a mladá značka přinášející nekonečné množství zábavy kdykoliv a kdekoliv.

Pronajměte si zařízení, GIFNĚTE svojí Párty!

JAK TO FUNGUJE

Take
Preview
Upload

Giffer je velmi snadné používat. Potřebuje jen 3 kroky: snímání, kontrola, zveřejnění. GIF-y jsou poté okamžitě nahrány do galerie LIVE. Odtud mohou být sdíleny nebo staženy do vašeho zařízení.

NAŠE ZKUŠENOSTI V ČÍSLECH

4192
GIF-ů
7
Partnerů
55
Akcí

Všechny GIF-y jsou označeny vlastními rámečky s logy a textem dle požadavku zákazníka. Takto označené GIFy jsou sdíleny na sociálních sítích, čímž se zvyšuje povědomí a znalost požadované značky. Průměrný dosah každé události je 20 000 až 25 000 zobrazení (ano, poskytujeme statistiky). Giffer je možné na vyžádání polepit dle vaší představy i zvenku.

Giffer je ideální pro marketingové aktivity jakéhokoliv druhu. Giffer je také možné pronajmout na soukromé akce - svatby, oslavy narozenin a další. Giffer vám přinese spoustu zábavy na vaší akci a pomůže vám uchovat Vaše nejšťastnější okamžiky navždy.